Přejít k hlavnímu obsahu
Domů

Hlavní navigace

  • Domů
  • Start
  • Fotobazar
  • Manuály
  • Fotoexpedice a školení
  • Diskuse
  • Blog
  • Fotogalerie
  • Prémiové členství
  • Jsem v NikonClubu
  • O NikonClubu
  • Kontakty

Drobečková navigace

  1. Domů
  2. Fórum
  3. Technika Nikon
  4. Kompaktní fotoaparáty
  5. nikon s230

Tady se registrovaným a přihlášeným zobrazuje fotobazar

Na tomto místě vidí registrovaní a přihlášení fotografové bazar - registrujte se u nás také Registrace zdarma.

nikon s230

Od Lucka , 3 Červen 2009

Dobrý den,
když fotím večer s fotoaparátem s230 v interiéru v režimu Portrét nebo i v některých jiných( některé jsou v pořádku), tak zrní displej a " bílé tečky" jsou i na vyfoceném obrazku při prohlížení. Foťák mam jeden den, tak se chci zeptat, jestli to je normální, což se mi zdá dost divný nebo je chyba v konkrétním fotoaparátu či nastavení...děkuji za odpověd:)

  • Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit

hawwwran

16 years 11 months zpět

Pozor na Auto ISO

Zdravím Lucko,
chyba je v tom, že kompakt není schopen pracovat s vysokým ISO (ISO je hodnota citlivosti na světlo). Kvůli tomu má problém s focením ve tmě (je málo citlivý na světlo). Citlivost můžete nastavit větší, ale čím větší citlivost, tím větší šum... a u kompaktu bohužel výrazně. Ve vašem případě bude nejspíše nastavené Auto ISO, což znamená, že pokud foťák potřebuje, citlivost na světlo sám zvýší... ale je mu fuk, že fotka bude nekoukatelná. Je tedy potřeba ve tmě fotit s bleskem a vypnout Auto ISO... na kompakt je maximum ISO 200... více už bude opravdu hodně ošklivé. zkuste se podívat do návodu, mělo by tam o tom něco být. popřípadě pokud se vám povede dát na net originální fotku, snadněji určíme problém.

Ladislav

16 years 4 months zpět

Display k S230

Dobrý den, nevíte někdo náhodou, kde by se dal sehnat náhradní display k S230??? Autorizovany servis za to chce 3500,-, kdyz nový fotoaparát lze koupit za 3099,-, coz se mi taky nechce, mam ho sotva 4 mesice, ale bohuzel display dostal tvar pavuciny (((. Diky.

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a následně přihlásíte, získáte možnost publikovat komentáře, vkládat a komentovat fotografie, a mnoho dalších výhod. Využijte toho, je to zdarma.

  • Vytvořit nový účet
  • Obnovení vašeho hesla

Fotoexpedice

Fotoexpedice

TÉMATA

  • Jak by měl fotit NIKKOR 18-140mm,3,5-5,6G ED?
  • Jak používat tablet na úpravy?
  • dotaz na Allegro
  • Nikon D810
  • Nikon NX Studio 1.7.1, Nikon Picture Control Utility 2 Ver 2.4.15 a Nikon Transfer 2 ver. 2.19.0 - čeština
  • Fotolab
  • Metz 58-AF1 N
  • Nikon D7200 - časosběr
Více

Noví Nikonisti

  • Nezbeda Martin
  • Jaroslav Příhoda
  • Petr Sedlický Foto
  • hibik
  • JHK
  • adamtaus
  • Lubomír Hřivna
  • Magda
  • TK27
  • JanLuk

NIKONCLUB.CZ

© Nikonclub.cz provozuje spolek FOTOKLUBY Česko a Slovensko, z. s., který garantuje nezávislost a objektivitu zde publikovaných informaci. Autorská práva patří všem případným vlastníkům.