Přejít k hlavnímu obsahu
Domů

Hlavní navigace

  • Domů
  • Start
  • Fotobazar
  • Manuály
  • Fotoexpedice a školení
  • Diskuse
  • Blog
  • Fotogalerie
  • Prémiové členství
  • Jsem v NikonClubu
  • O NikonClubu
  • Kontakty

Drobečková navigace

  1. Domů
  2. Nikon hlásí: červená je (taky) dobrá

Tady se registrovaným a přihlášeným zobrazuje fotobazar

Na tomto místě vidí registrovaní a přihlášení fotografové bazar - registrujte se u nás také Registrace zdarma.

Nikon hlásí: červená je (taky) dobrá

Od martinkamin , 1 Listopad 2011

Nejde o evoluci. Ale rozhodně stojí za zaznamenání: Nikon představuje svoji nejprodávanější digitální jednookou zrcadlovku D3100 v červené barvě. Dosud byla na trhu toliko v silně konzervativní a klasické barvě černé. „Červený“ Nikon D3100 Red má stejné parametry jako dosud prodávané přístroje stejné řady. Tedy čip 14,2 Mpix, videosekvence v plné HD kvalitě nebo širokou paletu přednastavených režimů (které z něj dělají ideální přístroj pro ty, kdo chtějí zachytit pomíjivost okamžiku bez starostí s nastavováním). Nikon předpokládá, že model v jasně červené barvě odlišující se od masového proudu, by mohl oslovit například ženy, rodiny nebo obecně mladé fotografy.

 

  • Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a následně přihlásíte, získáte možnost publikovat komentáře, vkládat a komentovat fotografie, a mnoho dalších výhod. Využijte toho, je to zdarma.

  • Vytvořit nový účet
  • Obnovení vašeho hesla

Fotoexpedice

Fotoexpedice

TÉMATA

  • Jak by měl fotit NIKKOR 18-140mm,3,5-5,6G ED?
  • Jak používat tablet na úpravy?
  • dotaz na Allegro
  • Nikon D810
  • Nikon NX Studio 1.7.1, Nikon Picture Control Utility 2 Ver 2.4.15 a Nikon Transfer 2 ver. 2.19.0 - čeština
  • Fotolab
  • Metz 58-AF1 N
  • Nikon D7200 - časosběr
Více

Noví Nikonisti

  • Nezbeda Martin
  • Jaroslav Příhoda
  • Petr Sedlický Foto
  • hibik
  • JHK
  • adamtaus
  • Lubomír Hřivna
  • Magda
  • TK27
  • JanLuk

NIKONCLUB.CZ

© Nikonclub.cz provozuje spolek FOTOKLUBY Česko a Slovensko, z. s., který garantuje nezávislost a objektivitu zde publikovaných informaci. Autorská práva patří všem případným vlastníkům.