Poslední fotografie
Odjinud: Testy objektivů
Na stránkách Jaroslava Kortuse (Makofoto) se před necelým měsícem objevil test zajímavého a cenově dostupného ultraširokoúhlého objektivu Tamron SP AF 10-24mm F 3.5/4,5 DiII LD Aspherical IF. Jedná se o objektiv určený pro snímače formátu DX. Testováno bylo na zrcadlovce Nikon D300.
Pokud naopak hledáte cenově dostupný telezoom, mohla by vás zaujmout recenze objektivu Tamron 70-200mm f/2.8 Di LD IF Macro SP AF, která se minulý týden objevila na stránkách SLRGear.com (anglicky). Podle uvedeného hodnocení se tento Tamron co se ostrosti týče nemá zač stydět ani v porovnání s Nikkorem 70-200mm ƒ/2.8G ED-IF AF-S VR! Testováno bylo jako na DX těle, tak i na FF zrcadlovce Nikon D3.
Stejný teleobjektiv čerstvě otestoval i pan Kortus - Makofoto, jeho postřehy, obohacené i o porovnání s teleobjektivem značky Canon, naleznete zde.
- Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.
- Verze pro tisk
- Send to friend









Poslední komentáře
49 min 38 sek zpět
18 hodin 15 min zpět
18 hodin 20 min zpět
19 hodin 34 min zpět
20 hodin 23 min zpět
21 hodin 28 min zpět
21 hodin 34 min zpět
22 hodin 30 min zpět
22 hodin 36 min zpět
22 hodin 47 min zpět